YARDIM S.S.S

Nasıl Üye Olurum
Sağ üstte yer alan Üye Ol / Giriş Yap linkine tıklayıp gerekli bilgileri girip hemen üye olabilirsin. İstersen Facebook hesabınla da üye olabilirsin. Bilgilerini girip gönderdikten sonra e-posta adresine göndereceğimiz aktivasyon mailindeki bağlantıya tıklayarak e-posta adresini onaylamayı unutma. Aktivasyon maili gelmezse önce gereksiz e-posta mesajlarının düştüğü klasörü kontrol etmen gerekebilir. E-postayı yine göremezsen durumu bize bildirebilirsin.
online check-in yapabilir miyim?
Online check-in işlemini UcakUcak.com üzerinden yapabilirsin. Biletini üye girişi yaparak satın aldıysan, önce üyeliğine giriş yapman gerekiyor. Sonra "Biletlerim" menüsünden check-in yapmak istediğin bilet için "İşlemler" butonuna tıklayıp "Online check-in" işlemini yapabilirsin. Biletini üye olmadan satın aldıysan, ana sayfanın üst kısmındaki "Araçlar -> Online Check-in " bağlantısına tıklayarak, açılan pencerede PNR ve soyad bilgilerini girdikten sonra "Online check-in" işlemini yapabilirsin.
Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim?
UcakUcak.com'da oluşturduğun ve henüz satın almadığın rezervasyonunu "İptal Et" özelliği ile iptal edebilirsin. Rezervasyonunu üye girişi yaparak oluşturduysan, önce üyeliğine giriş yapmalısın. Sonra "Rezervasyonlarım" menüsünden iptal etmek istediğin rezervasyon için "İptal" butonuna tıklayabilirsin. Rezervasyonunu üye olmadan oluşturduysan, ana sayfanın üst kısmındaki "Rezervasyon Kontrol" bağlantısına tıklayarak, açılan pencerede PNR ve soyad bilgilerini girdikten sonra "Rezervasyon Ara" butonuna tıklayarak rezervasyon detaylarını görüntüleyebilirsin. Bu ekranın en üst kısmındaki "Uçuş Bilgileri" kısmında bulunan "İptal et" bağlantısına tıklayarak rezervasyonunu iptal edebilirsin.
İptal/İade işlemlerinde hizmet bedelini de geri alabilir miyim?
İptal/İade işlemlerinde bilet alırken ödemiş olduğun hizmet bedeli iade edilmez. İptal/İade işlemi için ayrıca bir hizmet bedeli alınır.
Biletimi değiştirmek istediğimde ne yapmalıyım?
Biletinde değişiklik işlemini online olarak UcakUcak.com üzerinden yapabilirsin. Biletini üye girişi yaparak satın aldıysan, önce üyeliğine giriş yapmalısın. Sonra "Biletlerim" menüsünden değişiklik yapmak istediğin bilet için "İşlemler" butonuna tıklayıp "Değişiklik Teklifi" almak için talepte bulunabilirsin. Biletini üye olmadan satın aldıysan, ana sayfanın üst kısmındaki "Rezervasyon Kontrol" bağlantısına tıklayarak, açılan pencerede PNR ve soyad bilgilerini girdikten sonra "Değişiklik İşlemleri"ni seçerek değişiklik teklifi almak için talepte bulunabilirsin. Değişiklik talebin bize ulaştıktan sonra havayolunun kuralları doğrultusunda talebin değerlendirilecektir. Kurallara göre değişiklik yapılması uygun ise, yine kurallara uygun şekilde talep edilen ücretlerle ilgili tarafına teklif iletilecektir. Teklifin iletildiğinde dair tarafına e-posta ve SMS ile bilgi verilecektir. Teklifi kabul etmen halinde değişiklik işlemine devam edilecek, teklifi reddetmen durumunda ise değişiklik işlemi gerçekleştirilmeyecektir.
Ödeme yaptım ama biletim gelmedi. Ne yapabilirim?
Biletini satın alırken zaman zaman uçuşun fiyatının değişmesinden ya da ödemenin bankada provizyonda kalmasından dolayı biletleme işlemi gerçekleşmeyebilir. Öncelikle, canlı destek hizmetimiz üzerinden bize ulaşabilirsin. Ayrıca, bu tip işlemler seyahat uzmanlarımız tarafından da takip edilir ve tarafına telefonla ulaşılarak bilgi verilir. Onayın doğrultusunda, ödemenin iadesi yapılır veya bileti satın almana yardımcı oluruz. İade, bankaların işlem sürelerine göre ortalama 3 ila 5 iş günü içerisinde ödeme yaptığın kartına gerçekleşir.
Uçak Biletimi nasıl satın alabilirim?
UcakUcak.com, tüm havayollarını karşılaştırabilmeni ve en uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilmeni sağlar. İstediğin tarihler için en uygun uçuşu bulduktan sonra ister kredi kartınla ister banka kartınla uçak biletini online olarak satın alabilirsin. Telefon veya e-posta üzerinden rezervasyon hizmetimiz bulunmamaktadır.

BİZİMLE İLERTİŞİME GEÇİN

Adres

Hasanpaşa, Fahrettin Kerim Gökay Cd., 34782 Kadıköy/İstanbul

email adres

  • info@Ucakucak.Com

telefon

  • (0216) 642 27 27

fax

  • (0216) 642 27 27