Hakkımızda

UcakUcak.com ,2012 yılından itibaren Fantasy Turizm ve Tic.Ltd. Şti. bünyesinde kurulmuş olan bir turizm  markasıdır .

 
Amacımız , İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak ve beklentilerinizi kurumsal yapınıza en uygun şekilde karşılamaktır.Güvenilir, istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen ucakucak.com başarının detaylarda gizli olduğuna inanmıştır ve deneyimli, profesyonel müşteri ilişkileri ekibiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.
 
 
ANILARINIZA YER AÇIYORUZ .
 
UcakUcak.com ile yurtiçi ve yurtdışı tüm havayolu şirketlerini bir arada bulabilir, uçak biletinizi temin edebilirsiniz.
 
GEZİN , GÖRÜN , KEŞFEDİN
 
Metro Turizm , Ulusoy Turizm , Varan Turizm gibi seçkin otobüs firmalarından oluşan 70’ten faza otobüs markasının  arasından en uygun fiyatları karşılaştırıp dilediğiniz yere güven ile gitmenize yardımcı oluyoruz .
 
Ayrıca , sevdikleriniz ile yeni Anılarınız için fotoğraf albümlerinde yer açmanız için Yurt içi ve yurt dışı binlerce otelden oluşan otel seçenekleri ile de UcakUcak.com bir ” tık ”  kadar uzağınızda .
 
Kültür turları ve diğer tüm tur detaylarıiçin bizi 0216 642 27 27  no’lu telefondan arayıp bilgi alabilirsiniz .
 
KURUMSALLARA ÖZEL 
 
Yapacağınız bayii toplantılarında , motivasyon gezileri, kongre, seminer organizasyonlarında ; siz ihtiyaç ve isteklerinizi söyleyin, ayrıntıları bize bırakın…
 
 
ANILARINIZA YER AÇMAK  İSTEYİN YETER Kİ..
 
UcakUcak.com