Anadolu Jet Uçak Bileti

Anadolu Jet Havayolu firması,  23 Nisan 2008 tarihinde Türk Hava Yollarının ucuz uçak bileti modeli ile yapılandırdığı farklı bir ticari markası olarak kurulmuştur.

 

Özellikle Ankara güzergâhında yolcu sayısı %6 oranının üzerinde artış göstermiş olup, doluluk oranları %75 üzerinde devam etmektedir. Anadolu Jet, Anadolu halkının şehirlerarası seyahatlerini daha yoğun olarak havayolu ile gerçekleştirme imkânı sağlamayı ve böylece seyahat edecek yolculara hem zaman hem de maddi anlamda tasarruf sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Anadolu jet uçak bileti satın aldıktan sonra check-in işlemlerini uçuştan 24 saat öncesinde havayolunun internet sitesi üzerinden bilet numarası ya da Pnr no girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da havalimanına uçuştan 90 dakika öncesinde gitmeniz durumunda görevliler tarafından işleminiz gerçekleştirilmektedir.

 

Anadolu Jet uçak bileti satın almak veya rezervasyon işlemi gerçekleştirmek için sitemizden işlem yapabilir veya 0216 642 27 27 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

En uygun uçak bileti satın almak ve ucuz uçak bileti rezervasyon işlemi gerçekleştirmek için UcakUcak.com sitesi sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.